ΕΡΥΘΡΕΣ 9-10-12--06

ΕΡΥΘΡΕΣ 9-10-12--06

Δημοσίευσηαπό harris » Παρ Δεκ 08, 2006 11:05 pm

Για οσους θελουν να πεταξουν μαζι μας, αυριο σαββατο, και κυριακη, απογειωση απο τις Ερυθρες, διπλα απο τον περειφεριακο δρομο,στις 11 πμ. Καπαρελλη,Θηβα,Ερυθρες. Αποσταση 32 χιλ. Περισσοτερες πληροφοριες και φωτος την δευτερα!!!
HARRIS
Άβαταρ μέλους
harris
Friend
 
Δημοσ.: 147
Εγγραφή: Σάβ Απρ 29, 2006 7:52 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

ΠΤΗΣΗ ΕΡΥΘΡΕΣ

Δημοσίευσηαπό harris » Τρί Δεκ 12, 2006 1:20 am

Το σαββατο αφου ειχα να σχεδιασω τις ειδικες στον αγωνα trial που εγινε εκει την κυριακη,γυρω στις 3.00 μμ, απογειωθηκα απο ενα μικρο δρομο ,πανω απο το γηπεδο, των Ερυθρων, με αερακι 1-2 χιλ. ΝΝΑ.Πηρα λιγο υψος και γυρισα αριστερα προς τις Πλαταιες,οπου ημουν απο πανω τους σε τεσσερα λεπτα περιπου,με κλειστα trimers, και με ταχυτητα 40-42 χιλ.Στην απογειωση κανενας λογω ομιχλης,και νοτια προφανως.Δεξια στροφη για Καππαρελι,και μετα παλι δεξια για θηβα.Ευτασα μεχρι το στρατοπεδο,σε 16' περιπου.Ο καιρος σε ολη την διαρκεια της πτησης ηταν λαδι.Ορατοτητα 3 χιλ. με το ζορι.Επιστροφη στις Ερυθρες,περνωντας πανω απο το χωριο,και το λυκειο,για να δω τους φιλους μου που εστηναν τις τεντες στο προαυλιο για τον αγωνα της κυριακης.Δεξιο φρενο και επιστροφη στη βαση μου .Πολυ μαλακια προσγειωση διπλα στο αυτοκινητο μου. Well done!!!!
Συνημμένα
100_2769.JPG
Ωραια φαση!
100_2712.JPG
REACTION πανω απο το καναλι
IMG_0075.JPG
IMG_0141.JPG
PILOT 1
HARRIS
Άβαταρ μέλους
harris
Friend
 
Δημοσ.: 147
Εγγραφή: Σάβ Απρ 29, 2006 7:52 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ


Επιστροφή στο Επόμενη Απογείωση

  • Συνολικά υπάρχουν 3 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 3 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 514 την Πέμ Μάιος 02, 2024 11:04 am
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες