Αμπελώνας "Πτήσεις με ομίχλη"

Αμπελώνας "Πτήσεις με ομίχλη"

Δημοσίευσηαπό vasilis » Πέμ Νοέμ 15, 2012 5:57 am

Μετά απο ένα διάστημα απουσίας μου απο το άθλημα κατάφερα επιτέλους να βρω λύση στα τεχνικά προβλήματα που αντιμετώπιζα και είμαι πάλι διαθέσιμος για πτήσεις αλλα, δυστυχώς για την ώρα μόνον εντός περιοχής της Λάρισας.

Φέτος τον χειμώνα η πτήσεις πάνω απο τον πηνειό ποταμό με φόντο την ομίχλη και το γεγονός ότι δεν χρειάζεται να συναναστρεφόμαστε με θερμικά και ανέμους είναι αυτό που θα μας κάνει να νιώσουμε Βασιλιάδες.

Αγαπητοί φίλοι Θεσσαλοί και παλιοί συναθλητάς μου, το Σάββατο επιστρέφω απο Ιαπωνία και είμαι στην διάθεση σας.
Για παραμοτέρ "λεφτά υπάρχουν". Χθες ήρθε και το καινούργιο μου Peugeot το οποίο και θα παραλάβω εντός ημερών απο την αντιπροσωπεία.

Ντίνο, περιμένω να ακούσω καμία καλή ιδέα από εσένα που έχεις πλέον αναλάβει το οργανωτικό κομμάτι στην περιοχή μας.

Η περιοχή ως γνωστόν, πέρα απο το παραμοτέρ είναι κατάλληλη και για ποδήλατο στον πηνειό για τένις στο οργανωμένο γήπεδο Αμπελώνα και για τις μπριζόλες στην σχάρα.
Ορέστη, το τένις για εσένα το αναφέρω, θέλω να σε σκήσω.!!
Engine: Simonini 202cc
Wing: Powerglider 26
Άβαταρ μέλους
vasilis
Friend
 
Δημοσ.: 289
Εγγραφή: Τρί Μάιος 01, 2007 10:24 pm
Τοποθεσία: Greece

Re: Αμπελώνας "Πτήσεις με ομίχλη"

Δημοσίευσηαπό dinoshaidutis » Πέμ Νοέμ 15, 2012 8:53 am

Καλώς να ορίσεις Βασίλη.Σε περιμένουμε ανανεωμένο και ζωηρό!
Με γειά και το καινούργιο σου αυτοκίνητο και καλά ταξίδια.
Άβαταρ μέλους
dinoshaidutis
Friend
 
Δημοσ.: 435
Εγγραφή: Πέμ Ιούλ 09, 2009 8:37 am

Re: Αμπελώνας "Πτήσεις με ομίχλη"

Δημοσίευσηαπό orestis » Σάβ Νοέμ 17, 2012 10:58 am

piko........! ti egine apo iaponas pali sta merh mas....ante me to kalo na ertheis .............ta podilataeinai etoima........megia to aytokinito ........fantazomi tha einai kai camper....mazi.....!
listen to the wind
orestis
Friend
 
Δημοσ.: 16
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 15, 2009 10:13 pm
Τοποθεσία: βολος


Επιστροφή στο Επόμενη Απογείωση

  • Συνολικά υπάρχουν 8 μέλη συνδεδεμένα: 0 εγγεγραμμένο, 0 με απόκρυψη και 8 επισκέπτες (με βάση ενεργά μέλη που έχουν συνδεθεί τα τελευταία 5 λεπτά)
  • Περισσότερα μέλη σε σύνδεση 514 την Πέμ Μάιος 02, 2024 11:04 am
  • Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες